צור קשר

תל: +86-20-81716752

פקס: + 86-20-86519325

המאפיה: +8613533180895

דואר אלקטרוני:Cathy001@gdbahe.com

להוסיף: בניין 51, 1850 Chuangyi גן מס 200 מזרח Fangcun Avenue, ליוואן דיסטריקט, גואנגג'ואו, סין

הבית > הידע > תוכן
שלושת העקרונות של רכש פרופילי ההבלטה אלומיניום Sep 11, 2017

הראשון: זול מאוד לא לבחור

אלומיניום עלות = מחיר ספוט אלומיניום + ההבלטה אלומיניום עיבוד עלויות + חומרי אריזה + הובלה.

. אלו מאוד שקוף, העלות של אלומיניום הם כמעט, באופן משמעותי נמוך יותר ממחיר השוק, הראשונה האפשרית: פחות משקל למטר; השני: אלומיניום מטיל הוא השימוש של פסולת אלומיניום ממוחזר; השלישי: אובדן ההגדלה

השני: רק יודע את המכירות של חומרים הספקים לא תבחר

הכן של סחורות הקטן, להעביר כמה חיווט מיס, ניתן לפתוח מקוון רוצה הקידום. אלה נפגעים לעתים קרובות על ידי הקונים שלנו. מתגעגעת חיווט בעיקר לא יודעת כיצד להשתמש, רק יודע את המחיר ליחידה. כיצד להשתמש כדי לענות על הצרכים של הלקוחות; איך להכין הכי חסכונית; באתרים שונים בדרך זו היא הדרך הטובה ביותר כדי להתחבר.

שלישית: הבחירה של ספקים המבוססת על ייצור אלומיניום

הספקים מונחה ייצור אלומיניום, בדרך כלל עוסקים זה תעשייה עבור יותר מ 5 שנים, המשתמשים שלהם, יש שפע של ניסיון מעשי, איכות המוצר ואת הביצועים הן מיומנות והבנה טובה מאוד, אמליץ המתאים לקוחות צריכים משתלמים עבור מוצרי כסף יותר, לבחור את האביזרים נוח ופרקטי.

אלומיניום תעשייתי נעשה שימוש נרחב במגוון רחב של רב-תכליתיות, הוא קל, ידידותי לסביבה הרכבה ופירוק, לחסוך זמן, אורך חיים ידועה. פרופילי אלומיניום תעשייתי, מפרטים, מתאים לכל סוגי התקנים מכניים; בלי ריתוך, בקלות כדי להתאים את גודל, קל לשנות את המבנה; סובלנות ממדי דרישות גימור משטח נוקשה, גבוהה הדרישות; הרכבה עבודה נוחה ויעילה, גבוהה פרודוקטיביות.

ישים היקף היישום: קווי ייצור, צינור הפועלים טבלה, מחיצות למשרד, המסכים, גדרות תעשייתי, במסגרות שונות, להציג עמדה, מדפים, כיסוי חותם מכני, וכן הלאה.