צור קשר

תל: +86-20-81716752

פקס: + 86-20-86519325

המאפיה: +8613533180895

דואר אלקטרוני:Cathy001@gdbahe.com

להוסיף: בניין 51, 1850 Chuangyi גן מס 200 מזרח Fangcun Avenue, ליוואן דיסטריקט, גואנגג'ואו, סין

הבית > הידע > תוכן
מה הם הפונקציות העיקריות של התריסים? Sep 11, 2017

בהופעתו של נחמד, אבל גם יכול לחסום את UV, הגנת הפרטיות, Dongnuanxialiang, וכן הלאה. כאן אנו מגיעים תיאור מפורט של תפקידה.

תריסים נראה פשוט נדיב, עם תכונות דקורטיביות נחמד מאוד. זה יכול להיות ישירות לשים משם, פשוט מאוד נדיב, כי לא ייקח מקום. זה סוג של וילונות לא ישפיע על קו הראיה שלנו, הנוף מחוץ לחלון ניתן לתאר כמבט, בעוד רוחב החדר לא יושפע. כמו כן, יש תפקיד חשוב כדי להגן על הפרטיות, סוג זה של וילון הוא בעיקר דרך הכיוון כדי לחסום את קו הראייה החיצוני. כאשר המשטח הקמור של הדף לעבר הבית, הצל שלנו אינו משתקף מחוץ לבית, יש לו פונקצית הצללה מסוימת. זה סוג של וילונות יש אפקט מגן טוב מאוד על הפרטיות שלנו. תריס ניקוי הוא מאוד נוח, אנחנו לא צריכים להסיר אותו, רק לנגב במטלית רטובה יכול להיות על הבד הרטוב לשים חומר ניקוי ניטרלי קצת יותר נוח. בשלב זה הלב שלך עשוי להיות ספק, זה לא לדעוך את זה, אין צורך לדאוג לגבי זה, זה לא דהוי, בעיקר בגלל המוצר יש ביצועים טובים מאוד עמיד למים.

בנוסף התריסים יכולים גם לחסום את כניסתם של אור אולטרה סגול. במיוחד בקיץ UV הוא רעיל מאוד, כאשר הוא נכנס לחדר, הרהיטים שלנו יעמעמו. ואת ההתקנה של תריסים כאלה, אתה לא צריך לפחד הריהוט יהיה לדעוך. הנקודה האחרונה היא תריסים כאלה Dongnuanxialiang, הוא משתמש בחומר יש ביצועים בידוד טוב מאוד, הטמפרטורה בחדר החורף לא יהיה מפוזרים. וגם בקיץ בחוץ האוויר החם הוא גם קשה להיכנס.