צור קשר

תל: +86-20-81716752

פקס: + 86-20-86519325

המאפיה: +8613533180895

דואר אלקטרוני:Cathy001@gdbahe.com

להוסיף: בניין 51, 1850 Chuangyi גן מס 200 מזרח Fangcun Avenue, ליוואן דיסטריקט, גואנגג'ואו, סין

הבית > חדשות > תוכן
הגורמים העיקריים הקובעים את איכות ומחיר צלחת לוח אלומיניום Sep 11, 2017

חומרי אלומיניום של תקרת סגסוגת אלומיניום, שם ניתן ללא אלומיניום טהור. אבל בגלל הסגסוגת שונים תוכן הנגרמת על ידי התכונות המכאניות של סגסוגת אלומיניום שונים, שימוש ביתי הנוכחי של אבעבועות שחורות חומרי סגסוגת אלומיניום מחולקת ציונים חמש:

הכיתה: סגסוגת אלומיניום-מגנזיום, מכיל גם חלק מנגן היתרון הגדול ביותר של החומר הוא קיבולת נוגד חמצון טוב, ולא בגלל התכנים מנגן, אז יש כוח וכושר נוקשות מסוימת, הוא החומר אידיאלי לעשות אבעבועות שחורות. דרום-מערב מפעל אלומיניום אלומיניום סין עיבוד ביצועים של היציב ביותר.

כתה: סגסוגת אלומיניום ומגנזיום, חוזק חומרים, נוקשות מעט יותר סגסוגת אלומיניום-מגנזיום. אבל יכולת נוגדת חימצון הוא מעט נמוך יותר מאשר סגסוגת אלומיניום-מגנזיום. כגון הצדדים מתבצעות טיפול מגן, בעיקרון לפתור את החמצון קיבולת הוא לא טוב כמו החסרונות של סגסוגת אלומיניום-מגנזיום, ביתיים Ruimin אלומיניום אלומיניום עיבוד ביצועים של היציב ביותר.

כיתה ג': סגסוגת אלומיניום, הסגסוגת של מנגן, מגנזיום תוכן פחות. כל כך נוקשות ועוצמתה נמוכים בהרבה סגסוגת אלומיניום-מגנזיום, סגסוגת אלומיניום ומגנזיום (אך מחירו יקר). בגלל שלה רך, קל לעבד, ככל עובי מסוים, הבסיסי לפגוש את שטיחות הבסיסיים ביותר